Recepty

Recepty > polévky > kuřecí vývar s drobením

Recept - Kuřecí vývar s drobením

Ochutnejte jídla připravená podle našich receptů. Rozehrajte na svém talíři symfonii chutí, pro které na našich stránkách naleznete inspiraci.

Potřebné suroviny:

5 kuřecích stehen, sůl, 1 celer, 1 mrkev, 2 stroužky česneku, 2 rajčata, 5 kuliček nového koření, pepř, 2 bobkové listy, 2 vejce, 5 lžic hladké mouky, zelená petrželka

Postup přípravy:

Kuřecí stehna omyjeme a vložíme do hrnce s osolenou vodou, přidáme nakrájenou zeleninu a koření a vaříme, dokud není kuřecí maso měkké (přibližně 1 hodinu).

Mezitím si připravíme drobení z vajec, která osolíme a postupně vmícháváme mouku. Pokud je drobení příliš příliš husté, přilijeme trochu mléka.

Když jsou kuřecí stehna uvařená, vyjmeme je spolu se zeleninou z hrnce a lžičkou vkládáme malé kousky připraveného drobení, které asi 10 minut povaříme. Nakonec do polévky vrátíme nakrájenou zeleninu a obrané maso nakrájené na malé kousky.

Kuřecí vývar nalijeme na talíře a ozdobíme zelenou petrželkou nebo pažitkou.

Další recepty:
vepřový vývar s bramborovými kostičkami, dýňová polévka se zázvorem, česnečka, oukrop, pivní polévka s chlebem, pórková polévka s drožďovými knedlíčky, čínská polévka, zelňačka s klobásou, bramborová polévka, ruský boršč, vepřový vývar s bramborovými kostičkami, gulášová polévka, kuřecí polévka s kukuřicí, kuře na paprice

Recepty
Externí odkazy

Recepty chutnají doma i u přátel.


Yin.cz prináší informace. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.