Recepty

Recepty > saláty > kuřecí těstovinový salát

Recepty - Kuřecí těstovinový salát

Ochutnejte jídla připravená podle našich receptů. Rozehrajte na svém talíři symfonii chutí, pro které na našich stránkách naleznete inspiraci.

Ingredience potřebné pro přípravu:

500g těstovin, 2 kuřecí prsíčka, olej, 1/2 plechovky ananasu, 1 majonéza, 1/2 malé skleničky sterilovaných celerových nudliček, sůl, pepř, kousek masoxu

Postup přípravy:

Těstoviny uvaříme dle návodu, slijeme a necháme vychladnout.

Kuřecí prsíčka nakrájíme na kostičky, na pánvi necháme rozehřát olej, na kterém je ze všech stran orestujeme, osolíme, opepříme, podlijeme trochou vody a přidáme kousek masoxu. Podusíme do vyvaření vody a poté necháme vychladnout.

Ananas nakrájíme na menší kousky a spolu s celerem a kuřecím masem vmícháme do majonézy. Poté vše smícháme s těstovinami a případně můžeme dle chuti osolit a opepřit. Salát vložíme do lednice, kde ho necháme vychladit.

Další recepty:
jarní hlávkový salát, bramboráky se zelím, hlávkový salát, salát tzatziky, bramborový guláš, asijský kuřecí salát, balkánský salát, salát z ředkviček, těstovinový salát, kuřecí salát s majonézou, bramborový salát, chilli con carne, salát se žampiony, bramborová kaše, úhoř na víně

Recepty
Externí odkazy

Recepty chutnají doma i u přátel.


Yin.cz prináší informace nejen o jídle.