Recepty

Recepty > moučníky a dezerty > rybízové řezy

Recept - Rybízové řezy

Ochutnejte jídla připravená podle našich receptů. Rozehrajte na svém talíři symfonii chutí, pro které na našich stránkách naleznete inspiraci.

Potřebné suroviny:

Korpus: 4 vejce, 160g cukru, 1 vanilkový cukr, 150g polohrubé mouky, lžička prášku do pečiva, citrónová kůra, Krém: krém v prášku z vaječného likéru (koupeno v Kauflandu), 250ml mléka, 80g másla, 250g rybízu

Recept na přípravu:

Žloutky ušleháme s cukrem, přidáme nastrouhanou citronovou kůru, vanilkový cukr a střídavě našlehaný sníh z bílků a mouku. Rozprostřeme po vymazaném a vysypaném plechu a pečeme v troubě při teplotě 180°C asi 15 minut.

Krém ušleháme s mlékem, přidáme máslo a došleháme. Do krému přidáme rybíz a natřeme na upečený piškot. Na závěr ozdobime kuličkami rybízu. Nakonec rybízové řezy vložíme do ledničky a necháme vychladit.

Další recepty:
tiramisu, tříbarevný mazanec, žemlovka, banánové cheesecake, čokoládový dort, tiramisu z broskví a banánů, koláč s tvarohem, banánový dort s vaječným likérem, dort Sacher, ořechová bábovka s marmeládou, banánový dort, cheesecake, jablečný závin

Recepty
Rybízové řezy

Dobrou chuť vám přeje recept rybízové řezy.


Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.