Recepty

Recepty > kuře > kuřecí směs se sýrem a žampiony

Recept - Kuřecí směs se sýrem a žampiony

Ochutnejte jídla připravená podle našich receptů. Rozehrajte na svém talíři symfonii chutí, pro které na našich stránkách naleznete inspiraci.

Potřebné suroviny:

4 kuřecí řízky, kari koření, chilli koření, 2 lžičky grilovacího koření, olej, sojová omáčka, pepř, sůl, 15 dkg šunkového salámu, 15 dkg anglické slaniny, 1 plechovka sterilovaných žampionů, 1-2 cibule, 20 dkg sýru Eidam, 20 dkg sýru Niva, omáčka k drůbežímu masu (hotová surovina, připravit podle návodu)

Postup přípravy:

Kuřecí maso nakrájíme na kousky. Připravíme si směs smícháním koření, oleje, sojové omáčky, pepře a soli. Maso promícháme se směsí a chvíli necháme marinovat. Poté maso vložíme na rozehřátý olej a mícháme dokud nezměkne, přidáme nakrájenou slaninu, šunku, na kolečka nakrájenou cibuli a žampiony. Za stálého míchání smažíme, dokud nám cibule nezezlátne, pak odstavíme a ihned přisypeme oba nastrouhané sýry. Podle receptu na obalu zhotovíme omáčku k drůbežímu masu.

Podáváme s brambory nebo hranolky zalité omáčkou.

Další recepty:
játra na cibulce, medová marináda, kuřecí směs, zapečené kuře v tatarské omáčce, kuřecí játra s jablky, kuřecí nudličky s rýží, kuřecí prsíčka na špízu, kuře pečené na pivě, kuře na kari, kuřecí řízky v sýrové košilce, bulgur s kuřecím uzeným masem, kuře na divoko, kuře na smetaně

Recepty
Externí odkazy

Recepty chutnají doma i u přátel.


Yin.cz prináší informace. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.