Recepty

Recepty > kuře > kuřecí řízky v alobalu s anglickou slaninou

Recept - Kuřecí řízky v alobalu s anglickou slaninou

Ochutnejte jídla připravená podle našich receptů. Rozehrajte na svém talíři symfonii chutí, pro které na našich stránkách naleznete inspiraci.

Potřebné suroviny:

4 kuřecí řízky, olej, sůl, pepř, grilovací koření, 10-15 dkg anglické slaniny nebo 1-2 nožičky pikantní klobásy, 4 cibule, alobal

Postup přípravy:

Připravíme si 4 čtverce alobalu, které potřeme tenkou vrstvičkou oleje. Na každý položíme lehce naklepaný, osolený, opepřený, grilovacím kořením okořeněný kuřecí řízek. Poklademe plátky anglické slaniny nebo na plátky nakrájenou klobásou a na kroužky nakrájenou cibulí. Alobaly pečlivě uzavřeme, položíme na plech a v troubě předem vyhřáté na teplotu 200 °C pečeme přibližně 20 minut.

Kuřecí řízky v alobalu s anglickou slaninou podáváme s brambory, bramborovou kaší, hranolky, kroketami či jinou vhodnou přílohou.

Další recepty:
Kuřecí maso na jablkách s arašídy, plněná kuřecí stehna, nádivka do kuřete, plněné kuřecí řízky, zapékané kuřecí maso s brokolicí, kovářská kuřecí prsa, kuře na kari, marináda na kuřecí maso, pečené kuře s bramborovými kostičkami, vepřové nudličky na víně, kuřecí mozaika, pečené kuře v kečupu, boloňské špagety, houbové karbanátky

Recepty
Externí odkazy

Recepty chutnají doma i u přátel.


Yin.cz prináší informace. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.