Recepty

Recepty > kuře > kuře přikryté sýrovou směsí

Recept - Kuře přikryté sýrovou směsí

Ochutnejte jídla připravená podle našich receptů. Rozehrajte na svém talíři symfonii chutí, pro které na našich stránkách naleznete inspiraci.

Potřebné suroviny:

4 kuřecí čtvrtky, sůl, pepř, olej, 3 vejce, mletá paprika, 20 dkg strouhaného sýra, 10 dkg šunky nebo měkkého salámu, sekaná pažitka nebo pórek, strouhanka dle potřeby

Postup přípravy:

Kuřecí čtvrtky osolíme, popepříme a vložíme do trouby péci na troše oleje. Když je kuře měkké, navrstvíme na něj směs, kterou jsme si předem připravili následujícím způsobem a dopečeme až je povrch růžový.

Směs: vejce rozšleháme s mletou paprikou a solí, přidáme strouhaný sýr, nakrájenou šunku, pažitku a podle potřeby trochu strouhanky. Směs má mít kašovitou konzistenci, nesmí být tekutá.

Kuře přikryté sýrovou směsí podáváme s bramborovou kaší a kompotem.

Další recepty:
kuře na paprice, balíčky z listového těsta s kuřecí směsí, louisianská kuřecí směs, kuře Cézanne, pečené kuře se zelím a brambory, kuřecí směs, čočková polévka se zeleninou, marináda na kuřecí maso, kuřecí stehna s omáčkou z Nivy, slané koláče z listového těsta, římské kuře, vepřové závitky s omáčkou z Nivy, kuřecí kapsa se žampiony, boloňské špagety

Recepty
Externí odkazy

Recepty chutnají doma i u přátel.


Yin.cz prináší informace. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.