Recepty

Recepty > listové těsto > balíčky z listového těsta s kuřecí směsí

Recept - Balíčky z listového těsta s kuřecí směsí

Ochutnejte jídla připravená podle našich receptů. Rozehrajte na svém talíři symfonii chutí, pro které na našich stránkách naleznete inspiraci.

Potřebné suroviny:

Listové těsto, 4 plátky kuřecího masa, olej, cibule, žampiony (čerstvé nebo sterilované), sýr Niva, koření

Postup přípravy:

Plátky kuřecího masa naklepeme, okořeníme a na rozpáleném oleji osmahneme do měkka. Kuřecí maso vyjmeme a na rozpáleném oleji osmažíme nadrobno pokrájenou cibuli, po chvíli přidáme žampiony, osmahneme a přidáme rozdrobenou Nivu, kterou necháme rozpustit.

Listové těsto rozdělíme na čtyři díly, každý rozválíme na takovou velikost, aby do něj šel zabalit plátek masa. Poté na těsto poklademe kuřecí plátky, na ně navrstvíme směs a zabalíme jako balíček. Dobře uzavřeme, potřeme vajíčkem nebo jen vodou a položíme na plech, který vložíme do předem vyhřáté trouby, kde balíčky upečeme.

Podáváme se zeleninou nebo zeleninovým salátem.

Další recepty:
kuře na paprice, kuřecí maso v nivové omáčce, louisianská kuřecí směs, kuře Cézanne, pečené kuře se zelím a brambory, kuřecí směs, čočková polévka se zeleninou, marináda na kuřecí maso, kuřecí stehna s omáčkou z Nivy, slané koláče z listového těsta, římské kuře, vepřové závitky s omáčkou z Nivy, kuřecí kapsa se žampiony, boloňské špagety

Recepty
Externí odkazy

Recepty chutnají doma i u přátel.


Yin.cz prináší informace. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.