Recepty

Recepty > kuře > anglické kuře

Recept - Anglické kuře

Ochutnejte jídla připravená podle našich receptů. Rozehrajte na svém talíři symfonii chutí, pro které na našich stránkách naleznete inspiraci.

Potřebné suroviny:

kuře, 150 g krájené anglické slaniny, grilovací koření na kuře, strouhanka, máslo

Postup přípravy:

Kuře naporcujeme a okořeníme. Na plech naklademe plátky anglické slaniny, na kterou poklademe kusy kuřete. Jednotlivé porce kuřete posypeme strouhankou tak, aby byly celé pokryté (do strouhanky můžeme přimíchat rozdrcené kukuřičné lupínky). Na strouhanku poklademe plátky másla a anglické kuře vložíme do trouby, kde jej pečeme při teplotě cca 175°C přibližně tři čtvrtě hodiny.

Další jídla:
recept kuře na paprice patří mezi oblíbené úpravy, asijské nudle z kuřecích prsíček, kuře pečené na mrkvi která je nakrájena na kolečka, kuřecí špízy, biftek z kuřecího masa, Kuře na paprice s knedlíkem jako přílohou, kuřecí maso na zelenině, kuře na medu, čína z kuřecího masa, čínské nudle jsou v Číně národní jídlo, kuřecí řízky v jogurtu mají své gastronomické kouzlo, andaluzská kuřecí stehna na česneku, boloňské špagety jsou mezinárodní recept, kuře s bramborovým knedlíkem a červené zelí je zdroj vitaminů

Recepty
Anglické kuře

Recept, podle kterého připravíte pokrm anglické kuře.


Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.